Ju jeni vizitori 4602447

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 prane 'Xhamise Tabakve'
 • 20161103_142929
  Full Screen
  • 20161103_142929%1/17
  • 20161103_142915%2/17
  • 20161103_142932%3/17
  • 20161103_142943%4/17
  • 20161103_143016%5/17
  • 20161103_143037%6/17
  • 20161103_143031%7/17
  • 20161103_143154%8/17
  • 20161103_143137%9/17
  • 20161103_143148%10/17
  • 20161103_143207%11/17
  • 20161103_143158%12/17
  • 20161103_143320%13/17
  • 20161103_143301%14/17
  • 20161103_143246%15/17
  • 20161103_143324%16/17
  • 20161103_143428%17/17
  1/17
  20161103_142929
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 479
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane "Xhamise Tabakve"
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
  • Zone toke: 90 m²
   • per shitje 83 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament kati i peste 3+1 ne pallat ekzistues.Hyrja esht e rikonstruktuar dhe me mobilim bashkohor.Esht ne gjendje mjaft te mire te gjitha me kondicioner. Dy nga dhomat jane me parket.Ka edhe vende parkimi.Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone toke 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %