Ju jeni vizitori 4612203

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre me Qira ne Bllok
 • 2016-11-02-20-44-35-448
  Full Screen
  • 2016-11-02-20-44-35-448%1/7
  • 2016-11-02-20-45-12-122%2/7
  • 2016-11-02-20-46-31-726%3/7
  • 2016-11-02-20-44-56-853%4/7
  • 2016-11-02-20-45-32-429%5/7
  • 2016-11-02-20-46-12-008%6/7
  • 2016-11-02-20-45-58-745%7/7
  1/7
  2016-11-02-20-44-35-448
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 145
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Mbulim zone: 74 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet zyre me qira ne Bllok.
  Me siperfaqe totale 74m2, i organizuar ne 3 ambiente te vecanta funksionale per zyra.
  Ambienti ofrohet i mobiluar si zyre dhe eshte ne katin 0.
  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara me akses direkt ne rrugen kryesore.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 3
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta