Ju jeni vizitori 4612155

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 Rruga Sitki Cico , Pas Rozafa Palace, Unaze Ngjitur me shkollen Nikel Dardani
Ekskluzive
 • 15008125_208484792911191_784979258_o
  Full Screen
  • 15008125_208484792911191_784979258_o%1/5
  • 14964182_208484799577857_1304751481_o%2/5
  • 14962216_208484736244530_926024946_n%3/5
  • 14962380_208484716244532_1119918948_n%4/5
  • 15034231_208484019577935_1115789425_o%5/5
  1/5
  15008125_208484792911191_784979258_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 563
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sitki Cico Prane shkollesh Nikel Dardani
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Zone toke: 112 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 Rruga Sitki Cico , Pas Rozafa Palace, Unaze Ngjitur me shkollen Nikel Dardani
  Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,nje living room ,nje tualet me ajrim natyral dhe me nje mini ballkon ku mund te vendosesh lavatricen. Orientimi nga lindja ben te mundur qe shtepia te kete ndricim gjith diten .Veraanda e ben me komod dhe terheqes ambientin
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 112.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %