Ju jeni vizitori 4646101

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira Rruga Elbasanit pran TVSH Ambasador 1
 • 14958158_206697639756573_1106529056_o
  Full Screen
  • 14958158_206697639756573_1106529056_o%1/8
  • 14959154_206697466423257_896302184_o%2/8
  • 14924073_206697266423277_97874415_o%3/8
  • 14970905_206697883089882_1753171293_o%4/8
  • 14975785_206697546423249_1161244878_o%5/8
  • 14975879_206697386423265_109548912_o%6/8
  • 14964291_206697289756608_1336961910_o%7/8
  • 14958152_206697986423205_1386439114_o%8/8
  1/8
  14958158_206697639756573_1106529056_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 558
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Elbasanit pran Liceut .Ambasador 1
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Zone toke: 115 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira, nje apartament komod dhe mjaft spacioz ne zemer te Tiranes pran televizionit Shqipetare, perkatesishte Tek Ambasador 1. Apartamenti organizohet nga 1 sallon i mobiluar me ballkon dhe komdicioner, 2 dhome matrimoniale me kondicioner, 1 guess room per miqte, 1 kuzhine e vecuar dhe 2 tualete, plus korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, ne rruge kryesore dhe me orjentim nga perendimi. Per me teper detaje mbi pronen, apo nje vizite ne te, jeni te lutur te kontaktoni prane zyres sone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone toke 115.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta