Ju jeni vizitori 4690508

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Me Qira Dyqan Dublex Prane Rozafa Palac
 • 15050304_209471766145827_986577867_n
  Full Screen
  • 15050304_209471766145827_986577867_n%1/5
  • 14971279_209472282812442_1846486102_n%2/5
  • 15032614_209471949479142_1450705150_n%3/5
  • 14971795_209472052812465_24947158_n%4/5
  • 15045626_209472099479127_494530347_n%5/5
  1/5
  15050304_209471766145827_986577867_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 567
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Aleksander kasemi Pran Roxafa palace
  • Zona e brendshme: 122 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera dyqan dubleks ,Ne unazen e Tiranes pran Rozafa palac .Dyqani ka akses ne rrugen kryesore perbehet nga dy kate dhe ka fasad relativisht te madhe ,
  Prona ka funksionuar me pare si klinik dentare dhe mund te perdoret per cdo lloj biznesi.Per nje vizite mos nguroni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 122.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta