Ju jeni vizitori 4612236

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira kati i 2 i nje vile tek Komuna e Parisit prane Serendivilles.
 • IMG_2481
  Full Screen
  • IMG_2481%1/9
  • IMG_2483%2/9
  • IMG_2472%3/9
  • IMG_2473%4/9
  • IMG_2475%5/9
  • IMG_2476 (2)%6/9
  • IMG_2477%7/9
  • IMG_2478%8/9
  • IMG_2479 (2)%9/9
  1/9
  IMG_2481
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 569
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit, prane Resorant Serendivilles
  • Zona e brendshme: 128 m²
  • Mbulim zone: 128 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kati i 2 i nje vile tek Komuna e Parisit prane Serendivilles.Vila organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje,2 tualete,1 studio,2 ballkone. Mobilimi do te behet ne menyre bashkekohore e cila te ofron nje jetese brenda kushteve optimale. Vila ndodhet ne nje pozicionte favorshem dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara.Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 128.00 m²
   • Zone interneti 128.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta