Ju jeni vizitori 4586916

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne Sarande
 • 14628208_10209826268960986_2054144583_n (1)
  Full Screen
  • 14628208_10209826268960986_2054144583_n (1)%1/26
  • 14555656_10209826289121490_2118913917_n%2/26
  • 14741224_10209826269000987_27016132_n%3/26
  • 14555647_10209826269080989_1207906638_n (1)%4/26
  • 14555647_10209826269080989_1207906638_n%5/26
  • 14741612_10209826289081489_1549153303_n%6/26
  • 14741612_10209826289081489_1549153303_n%7/26
  • 14794029_10209826268840983_1928826426_n%8/26
  • 14740990_10209826289241493_809646875_n%9/26
  • 14741166_10209826289441498_1771993757_n%10/26
  • 14741224_10209826269000987_27016132_n%11/26
  • 14696774_10209826268920985_235295126_n%12/26
  • 14740990_10209826289241493_809646875_n%13/26
  • 14696902_10209826289401497_899672038_n%14/26
  • 14741166_10209826289441498_1771993757_n%15/26
  • 14793914_10209826289161491_1803545083_n%16/26
  • 14793982_10209826268760981_482857175_n%17/26
  • 14794156_10209826289361496_1257356691_n%18/26
  • 14797290_10209826268800982_1261218558_n (1)%19/26
  • 14797290_10209826268800982_1261218558_n%20/26
  • 14800728_10209826289481499_1898281014_n%21/26
  • 14800814_10209826289321495_345639878_n%22/26
  • 14800867_10209826269040988_1668827723_n%23/26
  • 14800827_10209826269120990_1611149470_n (1)%24/26
  • 14800827_10209826269120990_1611149470_n%25/26
  • 14801066_10209826289521500_1312314737_n%26/26
  1/26
  14628208_10209826268960986_2054144583_n (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 316
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4
  • Zona e brendshme: 460 m²
  • Mbulim zone: 560 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  shitet nje vile 3 kateshe (me cati dhe verande) me certifikate pronesie. Vila ndodhet ne nje pozicionte favorshem me pamje nga i gjithe qyteti dhe eshte e organizuar nga 4 hyrje te vecante dhe kati i fundit nje hyrje me dy kate me komunikim shkallesh te brendshme. Ka nje vend parkimi te mjafueshem per 5- 6 makina.
  Per me teper informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 560.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 460.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %