Ju jeni vizitori 4690515

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan D'Ark
 • IMG_2603
  Full Screen
  • IMG_2603%1/24
  • IMG_2574%2/24
  • IMG_2573%3/24
  • IMG_2608%4/24
  • IMG_2606%5/24
  • IMG_2604%6/24
  • IMG_2605%7/24
  • IMG_2595%8/24
  • IMG_2592%9/24
  • IMG_2598%10/24
  • IMG_2575%11/24
  • IMG_2601%12/24
  • IMG_2579%13/24
  • IMG_2590%14/24
  • IMG_2599%15/24
  • IMG_2580%16/24
  • IMG_2600%17/24
  • IMG_2597%18/24
  • IMG_2581%19/24
  • IMG_2584%20/24
  • IMG_2585%21/24
  • IMG_2586%22/24
  • IMG_2588%23/24
  • IMG_2589%24/24
  1/24
  IMG_2603
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 570
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Blv.Zhan D'Ark
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan D'Ark qe organizohet ne 2 dhoma gjumi , nje dhome ndenjeje dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe preferohet shume ne Tirane. Te jep akses ne te gjitha pikat e sherbimit. Zona eshte e qete ndonese ndodhet ne nje nga zonat me te populluara.
  Mos hezitoni te na konktaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta