Ju jeni vizitori 4612265

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Njesi komerciale per shitje ne Bulevardin Zhan D'Ark
Ekskluzive
 • IMG_2028
  Full Screen
  • IMG_2028%1/6
  • IMG_2030%2/6
  • IMG_2026%3/6
  • IMG_2029%4/6
  • IMG_2023%5/6
  • IMG_2025%6/6
  1/6
  IMG_2028
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 462
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Endri Keko
  • Zona e brendshme: 83 m²
  • Mbulim zone: 94 m²
   • per shitje 182 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet njesi komerciale ne Bulevardin Zhan D'Ark ne zonen perballe maternitetit te ri. Ambienti ka nje siperfaqje prej 83 m2 dhe organizohet ne open space me nje tualet brenda. E ndodhur ne katin 0 dhe corner me vetrate xhami nga rruga, ne nje pallat te ri ne nje zone shume te populluar i jep mundesine ambientit te sherbeje per nje sërë aktivitetesh te ndryshme, si bar, market, dyqan, zyre etj. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.00 m²
   • Zone interneti 83.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %