Ju jeni vizitori 4602512

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SUPER APARTAMENT 2+1+2WC I SAPO MOBILUAR PER QIRA
 • 15282065_1227911167279457_435349222_n
  Full Screen
  • 15282065_1227911167279457_435349222_n%1/31
  • 15310643_1227913333945907_875566655_n%2/31
  • 15033695_1202919939778580_1484830575_n%3/31
  • 15032453_1202919919778582_1726754840_n%4/31
  • 15139450_1212340155503225_2085914931_n%5/31
  • 14996452_1202919996445241_1720041806_n%6/31
  • 15057879_1202920023111905_225279525_n%7/31
  • 14971849_1202919826445258_613637767_n%8/31
  • 14971844_1202919899778584_915845960_n%9/31
  • 14972052_1202919909778583_977205495_n%10/31
  • 14996462_1202919873111920_1574625481_n%11/31
  • 15045799_1202919806445260_1053188754_n%12/31
  • 15046195_1202920009778573_457496087_n%13/31
  • 15134340_1212341785503062_962172158_n%14/31
  • 15049991_1202919979778576_1191967084_n%15/31
  • 15046246_1202919889778585_1015073181_n%16/31
  • 15049584_1202919869778587_426591737_n%17/31
  • 15033672_1202919836445257_463406555_n%18/31
  • 15033720_1202919886445252_910162191_n%19/31
  • 15050286_1202919859778588_1251014511_n%20/31
  • 15240304_1227914587279115_772062273_n%21/31
  • 15281876_1227918343945406_1306652199_n%22/31
  • 15300573_1227911060612801_1637033956_n%23/31
  • 15301298_1227911277279446_1819284280_n%24/31
  • 15300492_1227914693945771_1742100180_n%25/31
  • 15310248_1227915137279060_583521339_n%26/31
  • 15310325_1227911377279436_961378799_n%27/31
  • 15300500_1227917993945441_573144766_n%28/31
  • 15320373_1227911820612725_2017278203_n%29/31
  • 15320416_1227911130612794_460918043_n%30/31
  • 15327707_1227918370612070_1150856213_n%31/31
  1/31
  15282065_1227911167279457_435349222_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 349
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Sokrat Miho" Astiri,Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1+2wc ne katin e 7 ne nje nder zonat me te favorshme te Tiranes ne afersi te Unazes se Re tek Astiri.
  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe eshte i organizuar ne nje menyre perfekte ne, nje dhome ndenjie dhome gjumi matrimoniale dhe dhome gjumi per femijet gjithashtu disponon dhe dy tualete.
  Apartamenti eshte i pabanuar me perpara dhe i sapo mobiluar.
  Apartamenti disponon te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
  Cmimi eshte i diskutueshem ne varesi te klientit dhe kohezgjatjes se tij.

  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta