Ju jeni vizitori 4612143

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent ne Myslym Shyr
 • WhatsApp Image 2016-11-11 at 11.46.48 AM (6)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 11.46.48 AM (6)%1/5
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 11.46.48 AM (1)%2/5
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 11.46.48 AM (3)%3/5
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 11.46.48 AM%4/5
  • WhatsApp Image 2016-11-11 at 11.46.48 AM (2)%5/5
  1/5
  WhatsApp Image 2016-11-11 at 11.46.48 AM (6)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 530
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 30 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • Per qira  200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial buze rruge në fillim të rrugës Him Kolli, Myslym Shyr. Ndodhet në katin e parë të një pallati të ri. Ka një sipërfaqe 30 m2, e organizuar në një ambient të ndarë dhe një tualet. Duke u pozicionuar në një nga zonat më të preferuara dhe frekuentura për biznese dhe investime të ndryshme, ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Orientimi është nga Perëndimi.
  Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 30.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta