Ju jeni vizitori 4612294

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bar per shitje prane stadiumit Dinamo.
 • 20161110_122559
  Full Screen
  • 20161110_122559%1/1
  1/1
  20161110_122559
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 511
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata
  • Zona e brendshme: 64 m²
  • Mbulim zone: 64 m²
   • per shitje 256 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent komercial aktualisht sherben si bar me siperfaqe 64 m2 ne nje zone te preferuar te Tiranes.Nje mundesi shume e mire investimi per te mos u humbur.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 64.00 m²
   • Zone interneti 64.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %