Ju jeni vizitori 4610679

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1 ne qender te Tiranes
 • f1
  Full Screen
  • f1%1/8
  • f5%2/8
  • f8%3/8
  • f16%4/8
  • f3 (2)%5/8
  • f18%6/8
  • f13%7/8
  • f17%8/8
  1/8
  f1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 16
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Zogu i I
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 13 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje, lehtesisht i riorganizueshem ne nje 3+1 komod, i ndodhur ne katin e 9te me ashensor. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, prapa Zerit te Popullit, me siperfaqe totale 125 m2, i orientuar jug-lindje. Salloni gjigand sheh nga lart bulevardin Zogu 1, dhe diellezohet gjithe paraditen e krijon nje ndjesi qetesie e mireqeniejeje. Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhinen e gatimit te perfshire, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartameti eshte I pajisur me vertetim pronesie. Per me teper informacion na kontaktoni ne numrat e meposhtem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 13.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerta Cara
  Telefone: +355692708288
  email: blerta.cara@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %