Ju jeni vizitori 4610580

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1 tek qendra Nobis
 • 20160831_145318
  Full Screen
  • 20160831_145318%1/9
  • 20160831_145313%2/9
  • 20160831_145302%3/9
  • 20160831_145502%4/9
  • 20160831_145345%5/9
  • 20160831_145420%6/9
  • 20160831_145336%7/9
  • 20160831_145404%8/9
  • 20160831_145453%9/9
  1/9
  20160831_145318
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 574
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga:Sami Frasheri , Qendra Nobis
  • Zona e brendshme: 146,60 m²
  • Mbulim zone: 156,60 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Sami Frashëri në qendrën Nobis jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar me një stil klasik.
  Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë në një ndër pallatet më të mirë dhe me cilesor në Tiranë. Ambjenti i ketij apartamenti eshte i organizuar sallon +guzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Në çmim përfshihen dhe taksat. Apartamenti ka orjentim jug-lindje. Afërsia me çdo facilitet publik dhe privat si dhe vendndodhja në një ndër pallatet më cilësorë e bëjnë një pronë shumë të mirë për banim. Ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 156.60 m²
   • Zone interneti 146.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta