Ju jeni vizitori 4646136

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qera luksoz ne qender 2+1
 • 20161112_100508
  Full Screen
  • 20161112_100508%1/14
  • 20161112_100528%2/14
  • 20161112_100603%3/14
  • 20161112_100543%4/14
  • 20161112_100540%5/14
  • 20161112_100624%6/14
  • 20161112_100752%7/14
  • 20161112_100518%8/14
  • 20161112_100738%9/14
  • 20161112_100806%10/14
  • 20161112_100617%11/14
  • 20161112_100708%12/14
  • 20161112_100637%13/14
  • 20161112_100659%14/14
  1/14
  20161112_100508
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 480
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga isa boletini
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • per shitje 230 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Afer qendres ne nje nder zonat me ekskluzive shitet ose jepet me qera apartament luksoz i perbere nga 2 dhoma, 2 tualete, sallon me kuzhine, ballkon dhe me garazh. Ka orientim V-P. Pallat i ri me ashensor me punime ekstra dhe me termoizolim. Per me shume informacione jeni te mirepritur te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %