Ju jeni vizitori 4646024

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje tek rezidenca Kodra e Djellit
 • 305c4f62-a720-412f-a3a9-363c6d63bc8e
  Full Screen
  • 305c4f62-a720-412f-a3a9-363c6d63bc8e%1/24
  • 56adf671-8aa8-4d7a-8ea8-d933ede22b9b%2/24
  • 6f94a060-e94d-408b-be78-e05d9298fdbc%3/24
  • cac3e687-2250-4058-99a5-d512b9fb58ee%4/24
  • 173aff98-a9dd-4d88-83f1-4dd471456e92%5/24
  • 04581a56-2085-40d1-896a-34b2aaefb336%6/24
  • 3a6ff2ad-670c-4730-b5e3-0eefe97bb359%7/24
  • 6aceb72c-9d2b-4766-b697-1809e5453b31%8/24
  • 0f26408b-6fa2-491f-ae4d-3d2b63eb4f8d%9/24
  • 4f3c0d07-46ab-467d-b71f-fe82dd82b74d%10/24
  • 27c9e140-83c1-4474-82f8-8af6bd661c21%11/24
  • 2085fab7-e313-40e7-a575-987f4d58d65e%12/24
  • 3339b72a-84bb-4fc4-baaf-3e89ff9e4fbf%13/24
  • a5740fa7-a523-4c69-a141-e5f15f10fee7%14/24
  • b85482f7-77b2-4fa3-bf4c-a52441d1934e%15/24
  • c56317c3-d2f9-439f-b470-6ffd53a581cb%16/24
  • ed35e976-289c-4ff4-97e0-adc8e542bfeb%17/24
  • f2634fa2-6ea0-40fd-bee8-9974599d8e8f%18/24
  • f30746ab-feaf-4424-afe0-1067267cd4bf%19/24
  • fe5d69e9-09ab-4c04-87dc-8be7c83da7e6%20/24
  • b3b6ef51-9a06-49c8-bd61-5451c24f0209%21/24
  • 77c8223b-25a6-4073-b2a6-708f3e8f507b%22/24
  • 54578de5-3609-448b-aac9-071e4d2ee92d%23/24
  • 95090026-4ddd-4ea7-bf4c-fe9ffa07f93e%24/24
  1/24
  305c4f62-a720-412f-a3a9-363c6d63bc8e
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 201
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e djellit Selite
  • Zona e brendshme: 89,70 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 160 000 €
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 te Rezidenca Kodra e Djellit me nje pamje fantastike nga Tirana.Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi ,1 dhome ndenje,1 tualet dhe ballkon .Apartamenti eshte i pa banuar me pare,me punime mjaft cielsore dhe me nje mobilim teper loksoz.Ka te istaluar dhe funksional sistemin chiller.Tualeti eshte i paisuar me vaske me hidromasazh.Disponon certifikate pronesie .Bashke me apartamentin shitet edhe nje vend parkimi nentoksore qe eshte i perfshire ne cmim.Apartamenti shitet i mobiluar.Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 89.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %