Ju jeni vizitori 4646091

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • ID55ca4e00-0000-0500-0000-0000027fa34f
  Full Screen
  • ID55ca4e00-0000-0500-0000-0000027fa34f%1/1
  1/1
  ID55ca4e00-0000-0500-0000-0000027fa34f
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 202
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Robert Zhvarc
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 95,60 m²
   • per shitje 83 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Tiranes se Re.Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri.Pallati eshte ne perfundim dhe ka punime bashkekohore.Certifikata e pronesise eshte ne proces.Orientimi eshte nga jugu dhe zona shume e qete per banim.Per nje vizit ne prone ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.60 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %