Ju jeni vizitori 4610400

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION: Apartament 100m2 ,40000 Euro
 • DSCN3437
  Full Screen
  • DSCN3437%1/8
  • DSCN3430%2/8
  • DSCN3433%3/8
  • DSCN3432%4/8
  • DSCN3431%5/8
  • DSCN3438%6/8
  • DSCN3436%7/8
  • DSCN3434%8/8
  1/8
  DSCN3437
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 300
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stadiumi
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia 18, Durres
  • Zona e brendshme: 101 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me cmim okazion prej 40000 euro ( i padiskutueshem) ne lagjen18 ne Durres ,tek blloku i vilave . . Apartamenti ne strukturen e tij eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje ,1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 6 , ne nje zone te qete te qytetit ,larg zhurmes. Apartamenti eshte me cmim okazion per zonen . Per cdo informacion shtese,pres te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 101.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %