Ju jeni vizitori 4646164

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 3+1
 • DSCN3451
  Full Screen
  • DSCN3451%1/11
  • DSCN3450%2/11
  • DSCN3448%3/11
  • DSCN3452%4/11
  • DSCN3445%5/11
  • DSCN3447%6/11
  • DSCN3444%7/11
  • DSCN3446%8/11
  • DSCN3442%9/11
  • DSCN3443%10/11
  • DSCN3441%11/11
  1/11
  DSCN3451
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 301
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia 1, Vollga
  • Zona e brendshme: 163 m²
   • Per qira  210 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqje 163 m2. Apartamrnti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhina e vecuar, 2 tualete dhe dy ballkone te medhenj. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor ,ne zonen e Vollges. Preferohen familjare ! Per cdo informacion ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 163.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta