Ju jeni vizitori 4612128

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira ne bllok
 • 15101930_1014295775382773_125665517_o
  Full Screen
  • 15101930_1014295775382773_125665517_o%1/12
  • 15034202_1014295905382760_1331970809_o%2/12
  • 15052132_1014295878716096_757051465_o%3/12
  • 15034123_1014295798716104_123480957_o%4/12
  • 15101844_1014295762049441_1900724879_o%5/12
  • 15045333_1014295872049430_766679330_o%6/12
  • 15044683_1014295895382761_830123375_o%7/12
  • 15034272_1014295855382765_115951419_o%8/12
  • 15053149_1014295812049436_435534446_o%9/12
  • 15102368_1014295808716103_1938710916_o%10/12
  • 15052149_1014295822049435_281667975_o%11/12
  • 15102205_1014295835382767_451382709_o%12/12
  1/12
  15101930_1014295775382773_125665517_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 514
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim,ne nje super pallat ,te mireadministruar,me ashensor ne zonen e Bllokut. Ai eshte i organizuar nga nje sallon i madh ndenjeje,kuzhine e vecuar,2 dhoma gjumi,2 ballkone dhe nje tualet. Per cdo informacion shtese dhe vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta