Ju jeni vizitori 4586949

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira
 • IMG-20161105-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20161105-WA0001%1/9
  • IMG-20161105-WA0007%2/9
  • IMG-20161114-WA0076%3/9
  • IMG-20161105-WA0006%4/9
  • IMG-20161114-WA0068%5/9
  • IMG-20161114-WA0074%6/9
  • IMG-20161105-WA0008%7/9
  • IMG-20161105-WA0005%8/9
  • IMG-20161114-WA0067%9/9
  1/9
  IMG-20161105-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 146
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Myslym Shyri
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament 3+1 me qira ne zonen e Myslym Shyrit i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete, 1 ballkon.
  Eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne.
  I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ne cdo dhome ka kondicioner.
  Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues dhe te mirembajtur.
  Ka akses ne rruge kryesore.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta