Ju jeni vizitori 4586913

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 Tek Globi
 • DSCN4136
  Full Screen
  • DSCN4136%1/8
  • WhatsApp Image 2016-11-14 at 10.19.54%2/8
  • DSCN4133%3/8
  • DSCN4134%4/8
  • DSCN4138%5/8
  • WhatsApp Image 2016-11-14 at 10.19.55 (1)%6/8
  • WhatsApp Image 2016-11-14 at 10.19.55%7/8
  • WhatsApp Image 2016-11-14 at 10.19.57%8/8
  1/8
  DSCN4136
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 467
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga"Bab Rexha"
  • Zona e brendshme: 78 m²
  • Mbulim zone: 85 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje tek Globi
  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues
  Organizohet ne dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje dhome ndenjeje
  Mund te shitet edhe i mobiluar.Gjithashtu disponon certifikate pronesie
  Per detaje me shume ju lutem na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
   • Zone interneti 78.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Metaj
  email: daniela.metaj@c21infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %