Ju jeni vizitori 4646066

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartament 2+1, prane Kopshtit Botanik
 • 15146621_697061873778041_2071543968_o
  Full Screen
  • 15146621_697061873778041_2071543968_o%1/9
  • image-2c5962fb639718a9f02019e4ef85ab6dc7d12e36508a362e53228b0bd95ac9a9-V%2/9
  • 15152352_697061877111374_822619939_o%3/9
  • image-8e78cd38f310d42608e20d5cb528676af3ee9634a1dc5509f09f7635a1637df3-V%4/9
  • 15153055_697062010444694_1473613342_o%5/9
  • image-9e18ff53588224e22d3d77f4e006bd9e28277662df1a316a74fa152a96cd8bca-V%6/9
  • image-55a2ed5ec472f53a6d0091c4a9028f03a6203b05179b9eab4c87ab8627d06985-V%7/9
  • image-78f4e4b368bc5939fbdb8b8a002adabe180c1bb9a710776ae2203763d8c8e04e-V%8/9
  • image-05bdb2401d08caa00c4cb0c73189a15ba972452c97ab7a29033d2ed0bf74fb8f-V%9/9
  1/9
  15146621_697061873778041_2071543968_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 576
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kodra e Dielli
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  320 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, larg zhurmave dhe smogut te kryeqytetit, prane kopshtit botanik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri shume cilesore me pamje fantastike nga kopshti botanik, dhe eshte i kompozuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient ngrenie ndenie, 2 tualete(nje ne dhome) dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me shume shije dhe eshte i pajisur ne te gjitha dhomat me Kondicioner. Gjithashtu ka edhe mundesi per nje vend parkimi(me pagese shtese). Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta