Ju jeni vizitori 4690575

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 në Rr. 5 Maji per vetem 59.000 Euro.
 • DSC03204
  Full Screen
  • DSC03204%1/19
  • DSC03207%2/19
  • DSC03187%3/19
  • DSC03181%4/19
  • DSC03183%5/19
  • DSC03193%6/19
  • DSC03194%7/19
  • DSC03199%8/19
  • DSC03197%9/19
  • DSC03196%10/19
  • DSC03205%11/19
  • DSC03214%12/19
  • DSC03215%13/19
  • DSC03216%14/19
  • DSC03218%15/19
  • DSC03219%16/19
  • DSC03220%17/19
  • DSC03213%18/19
  • DSC03217%19/19
  1/19
  DSC03204
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 22
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr, 5 Maji
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 në Rr. 5 Maji për vetëm 59.000 Euro.
  Ka organizim shumë të mirë të brendshëm, me ambiente të rregullta dhe të mirëndriçuara, të orientuara nga lindja, të lidhura ndërmjet tyre me një korridor të brendshëm. Specifikisht, 2 dhoma gjumi, një ambient të bollshem ndeniejej+ngrënieje me dalje në ballkon, dhe një tualet.
  Ndodhet në katin e gjashtë të një objekti të ri me rifinitura shumë cilesore. Objekti është i pajisur me ashensor.
  Për më shumë info na kontaktoni:
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Jeta Hajdari
  Telefone: +355696911288
  email: jeta.hajdari@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %