Ju jeni vizitori 4610381

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Linze prane resorant Qesaraku
 • IMG_2551
  Full Screen
  • IMG_2551%1/9
  • IMG_2532%2/9
  • IMG_2552%3/9
  • IMG_2544%4/9
  • IMG_2543%5/9
  • IMG_2539%6/9
  • IMG_2553%7/9
  • IMG_2545%8/9
  • IMG_2547 (2)%9/9
  1/9
  IMG_2551
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 577
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Linze
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • per shitje 49 950 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Linze prane resorant Qesarakut.Apartamenti organizohet ne 2 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1tualet dhe 1 ballkon.Disponon certifikate pronesie. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka orientim veri -perendim.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %