Ju jeni vizitori 4602601

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial me qira
 • 20161115_113331
  Full Screen
  • 20161115_113331%1/7
  • 2016-11-14-18-27-57-813 - Copy%2/7
  • 2016-11-15-11-53-34-306%3/7
  • 2016-11-15-11-53-07-939%4/7
  • 2016-11-15-11-53-46-772%5/7
  • 2016-11-14-18-29-16-556%6/7
  • 2016-11-14-18-29-35-068%7/7
  1/7
  20161115_113331
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 147
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Blv.Zogu I Pare
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 260 m²
   • Per qira  2 875 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet ambient komercial duplex me qira ne Bulevardin Zogu i Pare me siperfaqe totale 250 m2.
  Eshte i organizuar ne bodrum me siperfaqe 30m2, kati perdhe 80.4m2 dhe kati i pare 136.6m2.
  Ambienti eshte open space i pershtatshem per banka, showroom, klinika etj.
  Ka akses direkt ne rruge kryesore, me mundesi shume te mira reklamimi nga nje fasade xhami rreth 40%.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 260.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta