Ju jeni vizitori 4690533

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira 2+1
 • DSC_3082
  Full Screen
  • DSC_3082%1/13
  • DSC_3085%2/13
  • DSC_3088%3/13
  • DSC_3089%4/13
  • DSC_3091%5/13
  • DSC_3093%6/13
  • DSC_3094%7/13
  • DSC_3095%8/13
  • DSC_3100%9/13
  • DSC_3099%10/13
  • DSC_3098%11/13
  • DSC_3101%12/13
  • DSC_3107%13/13
  1/13
  DSC_3082
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 148
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Zona e brendshme: 124,36 m²
  • Mbulim zone: 124,36 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament me qira 2+1 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine pak te vecuar, 2 tualete, 1 ballkon.
  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne cdo dhome ka kondicioner.
  Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.36 m²
   • Zone interneti 124.36 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta