Ju jeni vizitori 4612190

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Qira
 • 20161115_133244
  Full Screen
  • 20161115_133244%1/11
  • 20161115_133200%2/11
  • 20161115_133224%3/11
  • 20161115_133146%4/11
  • 20161115_133127%5/11
  • 20161115_133613%6/11
  • 20161115_133151%7/11
  • 20161115_133313%8/11
  • 20161115_133320%9/11
  • 20161115_133305%10/11
  • 20161115_133300%11/11
  1/11
  20161115_133244
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 517
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Mbulim zone: 74 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje ndertim te ri me ashensor prane rruges se Elbasanit dhe ne hyrje te Liqenit Artificial.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tualet. Ne cmim perfshihet nje vend parkimi, internet free, si dhe IP TV me te gjitha kanalet,gjithashtu mund te behen disa ndryshime ne mobilim sipas preferencave te klientit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta