Ju jeni vizitori 4646018

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane Qendres Globe, Rruga e Kavajes
 • 1c
  Full Screen
  • 1c%1/13
  • 1a%2/13
  • 1b%3/13
  • 1d%4/13
  • 2a%5/13
  • 2c%6/13
  • 2b%7/13
  • 3b%8/13
  • 3a%9/13
  • 3d%10/13
  • 5%11/13
  • 6%12/13
  • 3e%13/13
  1/13
  1c
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 471
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 81,53 m²
  • Mbulim zone: 90,63 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Kompleksi eshte vetem 200 m nga rruga e Kavajes por karakterizohet nga natyra e qete dhe e gjelberuar pasi kompleksi eshte totalisht i sistemuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka siperfaqe 91m2. Organizimi i mire ben qe te gjithe m2 te jene funksionale. Ka nje dhome ndenje mjaftueshem te madhe per te vendosur dhe kuzhinen e gatimit, ballkon, 2 dhoma gjumi prej te cilave njera matrimoniale me tualet personal, tualet tjeter si dhe nje hapesire ne hyrje qe mund te sherbeje per rafte. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Jeni te ftuar per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.63 m²
   • Zone interneti 81.53 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %