Ju jeni vizitori 4602535

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 prane Qendres Globe, Rruga e Kavajes
 • DSCN0180
  Full Screen
  • DSCN0180%1/6
  • DSCN0179%2/6
  • DSCN0184%3/6
  • DSCN0187%4/6
  • DSCN0193%5/6
  • DSCN0192%6/6
  1/6
  DSCN0180
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 472
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 56 m²
  • Mbulim zone: 62 m²
   • per shitje 46 000 €
 • Detajet e prones

  Kompleksi eshte vetem 200 m nga rruga e Kavajes por karakterizohet nga natyra e qete dhe e gjelberuar pasi kompleksi eshte totalisht i sistemuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka siperfaqe 62m2. Organizimi i mire ben qe te gjithe m2 te jene funksionale. Ka nje dhome ndenje mjaftueshem te madhe per te vendosur dhe kuzhinen e gatimit, ballkon, dhome gjumi si dhe nje hapesire ne hyrje qe mund te sherbeje per rafte. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Jeni te ftuar per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 62.00 m²
   • Zone interneti 56.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %