Ju jeni vizitori 4602644

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 prane Qendres Globe, Rruga e Kavajes
 • DSCN0455
  Full Screen
  • DSCN0455%1/6
  • DSCN0457%2/6
  • DSCN0458%3/6
  • DSCN0459%4/6
  • DSCN0460%5/6
  • DSCN0462%6/6
  1/6
  DSCN0455
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 473
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 71 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje Kompleksi te sistemuar dhe gjelberuar 200m nga Rruga e Kavajes. Siperfaqja totale eshte 95.2m2. Ne hyrje ka nje koridor i cili organizon hapesirat dhe levizjen. Ka 2 dhoma gjumi te orientuara nga Jugu, dhome e madhe ndenje me ballkon e orjentuar Lindje-Jug dhe nje tualet. Organizimi i mire ben qe te gjithe metrat te jene te shfrytezueshem. Orjentimi nga Lindja dhe Jugu i jep apartamentit ndricim dhe ajrim natyral.
  Jeni te ftuar per nje vizite ne prone !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 87.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %