Ju jeni vizitori 4612199

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament modern 2+1 per qira tek Garda
 • 15126273_1014996195312731_1209972802_o
  Full Screen
  • 15126273_1014996195312731_1209972802_o%1/12
  • 15126053_1014996115312739_1573374191_o%2/12
  • 15045478_1014996005312750_740089812_o%3/12
  • 15102126_1014996468646037_1634345516_o%4/12
  • 15045354_1014996348646049_139097633_o%5/12
  • 15053323_1014996318646052_1383011950_o%6/12
  • 15060406_1014996268646057_120555743_o%7/12
  • 15063978_1014996078646076_852017505_o%8/12
  • 15045346_1014996571979360_648464170_o%9/12
  • 15127358_1014996545312696_44575488_o%10/12
  • 15065096_1014996458646038_1661606274_o%11/12
  • 15045373_1014996235312727_1427588922_o%12/12
  1/12
  15126273_1014996195312731_1209972802_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 515
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ka nje mobilim modern bashkekohor,i perbere nga nje sallon ndenjeje,se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkone,1 korridor qe lidh ambjentet e apartamentit si dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,te mireadministruar,me ashensor dhe eshte i vezhguar 24 h nga kamerat e sigurise. Per cdo informacin shtese dhe per ta pare me nga afer pronen, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta