Ju jeni vizitori 4610659

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1, tek kompleksi 'Colombo' ne Porcelan
 • 14976068_691366527680909_757764123_o
  Full Screen
  • 14976068_691366527680909_757764123_o%1/9
  • 15045248_691366491014246_196178477_o%2/9
  • 15053219_691366447680917_1528909178_o%3/9
  • 15034112_691366254347603_1527351976_o%4/9
  • 15060455_691366204347608_1865530613_o%5/9
  • 15052026_691366304347598_207991365_o%6/9
  • 14997177_691366417680920_341557068_n%7/9
  • 15045825_691366351014260_630172926_n%8/9
  • 15049636_691366451014250_843665702_n%9/9
  1/9
  14976068_691366527680909_757764123_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 579
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Profarma
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Xhanfize Keko
  • Zona e brendshme: 63,50 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 53 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones te ndertuara vitet e fundit. Ne nje zone mjafte te qete me te gjitha fasilitet per te bere nje jetese te mire.
  Apartamenti eshte i kompozuar ne 1 ambient ngrenie/ndenie, i dhome gjumi dhe 1 tualet. Eshte nje apartament me hapsira mjafte te mira dhe shume komod. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 63.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %