Ju jeni vizitori 4690535

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje 1+1 ne Vlore
 • image-0-02-05-c799692e74db8617d141a49a9d74dd3b1ec18db29b190484e05b294d0a279e6c-V
  Full Screen
  • image-0-02-05-c799692e74db8617d141a49a9d74dd3b1ec18db29b190484e05b294d0a279e6c-V%1/8
  • image-0-02-05-d1e907adfa0185ad751be0868c8df75bae09e98bdf8068b12cabf285cd2003a7-V%2/8
  • image-0-02-05-1f03c09267c55a16dd03741184e2c7ff1aecab33f92b6e68a69ff3a60fc9e7df-V%3/8
  • image-0-02-05-7a2a984bbc0bf683f22482ed9fe4d81bc43ed2750f07f50752c056e8662bf4d5-V%4/8
  • image-0-02-05-4f3de110dda52797d0aa73f7ccad5ae84e7eea78a07039146423c2eff9e5990d-V%5/8
  • image-0-02-05-68bc04aa84fc5b80b67b0d0cf11f31c725f69d13a04b0d6021e6b263f92f0390-V%6/8
  • image-0-02-05-acb29694628271d71c476fa593ae86c800e657b7b2244825e6ecc7e27bf78578-V%7/8
  • image-0-02-05-3e5d592ebd81d851c9da6f11e261ba7f688038154a78e49b9eedfa4d0f377271-V%8/8
  1/8
  image-0-02-05-c799692e74db8617d141a49a9d74dd3b1ec18db29b190484e05b294d0a279e6c-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 24
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Vlorë
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Vlore Skele Prane Shkolles Kemal Ataturk
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 92 m²
   • per shitje 35 000 €
 • Detajet e prones

  Super Okazion.Apartament 1+1 per shitje ne Vlore per vetem 35.000 Euro.
  Apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar te Vlores,ne Skele,me akses direkt ne rrugen kryesore, dhe ka nje siperfaqe prej 88 m2.Ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri dhe eshte i orientuar nga Lindja dhe Perendimi duke siguruar ajrim dhe drite nga mengjesi deri ne mbremje vone.
  Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi, dhome ndenieje me kend kuzhine, tualet dhe ballkon shume te bollshem, si dhe mundesi per te realizuar nje ndarje te brendshme per nje dhome te dyte gjumi.Per me shume na kontaktoni ne:
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 92.00 m²
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Feim Zhupani
  Telefone: 0692447601
  email: feim.zhupani@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %