Ju jeni vizitori 4646039

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion.Shitet dyqan i ndodhur ne Tirane te Re
 • IMG-20161111-WA0059
  Full Screen
  • IMG-20161111-WA0059%1/8
  • IMG-20161111-WA0041%2/8
  • IMG-20161111-WA0044%3/8
  • IMG-20161111-WA0042%4/8
  • IMG-20161111-WA0045%5/8
  • IMG-20161111-WA0057%6/8
  • IMG-20161111-WA0058%7/8
  • IMG-20161111-WA0056%8/8
  1/8
  IMG-20161111-WA0059
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 20
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 25 m²
  • Mbulim zone: 25 m²
   • per shitje 32 900 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan qe zbret me shkalle ne nje gjysem podrum ne zonen e Tiranes se Re, ne Rrugen Sami Frasheri. Mund te konvertohet lehtesisht ne njesi per sherbime konsulence, noteriale, avokatore e financiare si dhe mininjesi shitjeje per shkak te aksesit me shkalle ne rrugen Sami Frasheri. Siperfaqja eshte 25 m2 (pa perfshire tualetin) dhe çmimi okazion prej 32.900 Euro. Kjo njesi ju mundeson te jeni te pranishem me biznesin tuaj ne zonen me te kerkuar ne kryeqytet per nje cmim qe nuk e gjeni askund tjeter. Per me shume na kontaktoni ne:
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 0
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 25.00 m²
   • Zone interneti 25.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Feim Zhupani
  Telefone: 0692447601
  email: feim.zhupani@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %