Ju jeni vizitori 4586897

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Dyqan tek 21 dhjetori!
 • DSCN0432
  Full Screen
  • DSCN0432%1/2
  • DSCN0433%2/2
  1/2
  DSCN0432
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 475
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Frederik Shiroka
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet ne rrugen Frederik Shiroka dhe aktualisht ndodhet ne gjendje pune.Dyqani ka nje siperfaqje totale 72 m2 eshte kati 0.Per nje vizite ne prone,na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %