Ju jeni vizitori 4646055

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN 'IRFAN TOMIMI'
 • 15058012_1208749435862297_354205708_n
  Full Screen
  • 15058012_1208749435862297_354205708_n%1/6
  • 15057987_1208749492528958_2100478065_n%2/6
  • 15049558_1208749312528976_941669746_n%3/6
  • 15128736_1208749239195650_1772149229_n%4/6
  • 15086405_1208749385862302_556538086_n%5/6
  • 15057915_1208749159195658_1317376354_n%6/6
  1/6
  15058012_1208749435862297_354205708_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 350
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Irfan Tomini"
  • Mbulim zone: 75 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, ne 1 sallon + kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt, nuk ka ashensor dhe ndodhet ne katin e 5 teknik.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %