Ju jeni vizitori 4610623

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QERA MAGAZINE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 351
   • Tipi i prones: depo
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Zone industriale
   • zone: - - -
   • Adresa: Autostrada Tirane-Durres
   • Zona e brendshme: 890 m²
   • Zone toke: 2.000 m²
    • Per qira  2 000 €
  • Detajet e prones

   Jepet me qera magazine me siperfaqe ndertim 890 m2 me lartesi 9.4m me 2 zyra dhe me 2 tualete dhe siperfaqe trualli 2000 m2. Cmimi i qerase: 2000 euro/muaj
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 2
   • Perreth
    • autostrade
   • ekstra
    • Dysheme 0
   • Siperfaqet
    • Zone toke 2000.00 m²
    • Zone interneti 890.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Daniela Selimaj
   Telefone: +355662044217
   email: d.selimaj@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta