Ju jeni vizitori 4610676

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1, tek Rruga e Barikadave.
 • 20161115_142714
  Full Screen
  • 20161115_142714%1/11
  • 20161115_142728%2/11
  • 20161115_143130%3/11
  • 20161115_143008%4/11
  • 20161115_142741%5/11
  • 20161115_142805%6/11
  • 20161115_143311%7/11
  • 20161115_142830%8/11
  • 20161115_143144%9/11
  • 20161115_142933%10/11
  • 20161115_143054%11/11
  1/11
  20161115_142714
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 476
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 126 m²
   • per shitje 177 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet tek Rruga e Barrikadave, te Galeria. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje ambjent gatimi, dy banjo, ku njera eshte me dritare, nje depo e vogel dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte ne katin e 7. Per nje vizite ne prone ju mirepresim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 126.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %