Ju jeni vizitori 4610416

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke buze autostrades ne shitje
 • 12721887_10206521737581996_2136176228_n
  Full Screen
  • 12721887_10206521737581996_2136176228_n%1/5
  • 12443140_10206521739222037_487740610_n%2/5
  • 12825634_10206521736741975_609017559_n%3/5
  • 12884608_10206521736461968_212157192_n%4/5
  • 12007214_10206521737061983_2035368084_n%5/5
  1/5
  12721887_10206521737581996_2136176228_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 481
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 2.740 m²
  • Mbulim zone: 2.740 m²
   • per shitje 305 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne autostrade ne nje pozicion mjaft te pershtatshem per ndertim. Terreni ka vizibilitet nga rruga dhe nga kryqezimi pasi ndodhet ne vijen e pare. Vendi i duhur per biznes dhe aktivitete tregtare. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 2740.00 m²
   • Zone interneti 2740.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %