Ju jeni vizitori 4612100

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1.
 • 20160928_122235
  Full Screen
  • 20160928_122235%1/11
  • 20160928_122218%2/11
  • 20160928_122321%3/11
  • 20160928_122311%4/11
  • 20160928_122415%5/11
  • 20160928_122459%6/11
  • 20160928_122453%7/11
  • 20160928_122144%8/11
  • 20160928_122201%9/11
  • 20160928_122619%10/11
  • 20160928_122149%11/11
  1/11
  20160928_122235
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 308
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia Nr 1.Rruga e 4-t.
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 67 m²
  • Zone toke: 12 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne hyrje te rruges se 4-t dhe me punime cilesore. Apartamenti eshte i vendosur ne pjesen anesore te pallatit ku ballkoni ka pamje nga deti. Apartamenti ka nje dhome gjumi,sallon me ambjent gatimi,tualet dhe ballkon anesor me pamje nga deti. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Blerja e ketij apartamenti eshte nje mundesi e mire edhe per investim pasi zona eshte nje prej me te preferuarave edhe per qera sezonale. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 67.00 m²
   • Zone toke 12.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %