Ju jeni vizitori 4587007

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje me cmim okazion!!
 • WhatsApp Image 2016-11-15 at 15.50.28 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 15.50.28 (1)%1/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 16.00.29 (2)%2/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 15.50.11%3/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 16.00.29 (3)%4/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 16.00.29 (4)%5/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 15.50.22%6/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 16.00.31 (2)%7/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 16.00.29%8/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 16.00.30%9/10
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 16.00.31%10/10
  1/10
  WhatsApp Image 2016-11-15 at 15.50.28 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 478
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Medar Shtylla
  • Mbulim zone: 135 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne buze te rruges Medar Shtylla.
  Eshte i organizuar ne nje sallon shume te madh+kuzhine,tre dhoma fjetje,dy tualete dhe nje ballkon.
  Me orientim nga Jug-Lindja,apartamenti ka ndricim natyral dhe ajrosje te mire gjate gjithe dites.
  Pallati ka dy ashensore funksionale si dhe nje mirembajtje shume te mire.
  Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ne cmim perfshihet mobilimi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %