Ju jeni vizitori 4586966

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per shitje.
 • DSC_0706
  Full Screen
  • DSC_0706%1/7
  • DSC_0708%2/7
  • DSC_0704%3/7
  • DSC_0703%4/7
  • DSC_0709%5/7
  • DSC_0711%6/7
  • DSC_0712%7/7
  1/7
  DSC_0706
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 742
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga viktor Eftimiu
  • Zona e brendshme: 309 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • per shitje 465 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent Per shitje prane shkolles Vasil Shanto . Ambjenti eshte i vendosur ne kat 0 dhe ka nje abjent te jashtem ne perdorim Verande 120 m2 .
  Ambjenti Eshte i disponueshem per cdo lloj aktiviteti si bar , restorant , lloto bar , call center . etj .Akses i menjehershem ne rruge fasade xhami 10ml .
  Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 120.00 m²
   • Zone interneti 309.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %