Ju jeni vizitori 4602500

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament ne Rrugen e kavajes.
 • 15129742_10205795643970286_84821170_n
  Full Screen
  • 15129742_10205795643970286_84821170_n%1/10
  • 15128593_10205795643770281_1858189368_n%2/10
  • 15134275_10205795643610277_1454031379_n%3/10
  • 15128752_10205795643330270_1066231749_n%4/10
  • 15128779_10205795643290269_1193151429_n%5/10
  • 15058016_10205795643050263_1862660463_n%6/10
  • 15139593_10205795642530250_1595826453_n%7/10
  • 15139266_10205795642570251_576177037_n%8/10
  • 15086272_10205795643170266_1740933835_n%9/10
  • 15134322_10205795644250293_1866436956_n%10/10
  1/10
  15129742_10205795643970286_84821170_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 580
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Islam Alla.
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament tek rruga Islam Alla.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon.
  Ndodhet ne katin e 4 te nje godine te re me ashensor.
  Jepet totalisht i mobiluar dhe eshte i aksesueshme me rrugen Myslym Shyri.
  Na kontaktoni per me shume informacione.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ledion Bala
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta