Ju jeni vizitori 4602493

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • Full Screen
  • %1/6
  • %2/6
  • %3/6
  • %4/6
  • %5/6
  • %6/6
  1/6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 14
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 101 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 101m² tek zona e Brrylit ,siperfaqja përkatse është e ndarë në një sallon i ndricuar dhe me dalje ne ballkon,dy dhoma gjumi të bollshme dhe të ndricuara gjithashtu me dalje ne ballkon i cili ka nje pamje te mrekullueshme.
  Apartamenti ndodhet buze Bulevardit 'Zhan D'Ark' fare pranë Ministrisë së Jashtme.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 101.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Dallendyshe Dervishaj
  Telefone: 0662002500
  email: dallendyshe.dervishaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %