Ju jeni vizitori 4612302

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per qira
 • 15060363_1015747255237625_757872340_o
  Full Screen
  • 15060363_1015747255237625_757872340_o%1/12
  • 15060287_1015747075237643_918419727_o%2/12
  • 15101938_1015747101904307_524112022_o%3/12
  • 15126225_1015747278570956_234964867_o%4/12
  • 15133837_1015747145237636_1429940470_o%5/12
  • 15101891_1015747148570969_2131567890_o%6/12
  • 15060349_1015747245237626_1858639469_o%7/12
  • 15102024_1015747178570966_271603725_o%8/12
  • 15126153_1015747181904299_1163144838_o%9/12
  • 15133933_1015747198570964_1811783196_o%10/12
  • 15145067_1015747215237629_915730403_o%11/12
  • 15127489_1015747315237619_2069465_o%12/12
  1/12
  15060363_1015747255237625_757872340_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 517
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane gjimnazit "Asim Vokshi"
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje nder zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti perbehet nga 1 sallon ndenjeje,3 dhoma gjumi,nje korridor qe lidh ambjentet e apartamentit,2 ballkone dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim,ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Per te pare me nga afer pronen dhe per cdo lloj informacioni shtese na kontakoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta