Ju jeni vizitori 4612143

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me pamje te mrekullueshme nga parku kombetar prane liqenit artificial
 • 15058794_694256587391903_1272952649_n
  Full Screen
  • 15058794_694256587391903_1272952649_n%1/16
  • 15050341_694256477391914_972366374_n%2/16
  • 15058625_694256327391929_604687518_n%3/16
  • 15058656_694256240725271_1141892739_n%4/16
  • 15057817_694256434058585_961539851_n%5/16
  • 15050293_694256357391926_600846213_n%6/16
  • 15128557_694256450725250_257942015_n%7/16
  • 15058604_694256427391919_539602010_n%8/16
  • 15128746_694256274058601_2000833141_n%9/16
  • 15128573_694256494058579_407544247_n%10/16
  • 15128788_694256520725243_291118182_n%11/16
  • 15134347_694256550725240_1803127314_n%12/16
  • 15129731_694256314058597_198841100_n%13/16
  • 15134507_694256377391924_1065995745_n%14/16
  • 15139351_694256277391934_2068011012_n%15/16
  • 15139616_694256234058605_1904791867_n%16/16
  1/16
  15058794_694256587391903_1272952649_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 583
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qera aparament me dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Apartamenti eshte totalisht i kompletuar me kushte komode per nje jetese sa me te rehatshme. Ajo qe e ben akoma me interesante kete apartament eshte vendoshja e tij shume prane liqenit artificial dhe me pamje fantastike nga parku kombetar i cili te jep nje qetesi te jeteses ne te larg monotonise se te perditshmes. Na kontaktoni per nje shoqerim ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 4
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta