Ju jeni vizitori 4646154

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten apartamente ne Golem
Ekskluzive
 • 15058599_10207583893101359_1864087047_n
  Full Screen
  • 15058599_10207583893101359_1864087047_n%1/17
  • 15057855_10207583894541395_1479958292_n%2/17
  • 15086799_10207583871300814_1310142517_n%3/17
  • 15086983_10207583872060833_852852469_n%4/17
  • 15087026_10207583895501419_1880991580_n%5/17
  • 15134342_10207583871140810_1309321618_n%6/17
  • 15134346_10207583871180811_1088891804_n%7/17
  • 15134430_10207583872100834_186907257_n%8/17
  • 15129878_10207583895461418_896944166_n%9/17
  • 15134496_10207583871820827_1338513483_n%10/17
  • 15151006_10207583871740825_718780265_n%11/17
  • 15135470_10207583871660823_2130649278_n%12/17
  • 15151030_10207583871380816_635267695_n%13/17
  • 15151177_10207583893181361_608251147_n%14/17
  • 15151408_10207583871260813_1533793186_n%15/17
  • 15151450_10207583872140835_1816175563_n%16/17
  • 15151564_10207583894701399_352956431_n%17/17
  1/17
  15058599_10207583893101359_1864087047_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 483
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 950 m²
   • per shitje 390 €
 • Detajet e prones

  Shiten 19 apartamente ne Golem.
  Te organizuara me 1+1 dhe 2+1, te mobiluara dhe te pamobiluara.
  Cmimet fillojne nga 390 euro/m2. Te gjitha apartamentet jane me certifikate pronesie.
  Ju ftojme te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 950.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %