Ju jeni vizitori 4646048

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qira,Rr Mujo Ulqinaku
 • IMG_2484 (1)
  Full Screen
  • IMG_2484 (1)%1/16
  • IMG_2456%2/16
  • IMG_2457%3/16
  • IMG_2458 (1)%4/16
  • IMG_2459%5/16
  • IMG_2460%6/16
  • IMG_2461%7/16
  • IMG_2462%8/16
  • IMG_2464%9/16
  • IMG_2466%10/16
  • IMG_2470%11/16
  • IMG_2471%12/16
  • IMG_2477%13/16
  • IMG_2482%14/16
  • IMG_2483%15/16
  • IMG_2478%16/16
  1/16
  IMG_2484 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 746
  • Dhomat gjumi: 7 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Mujo Ulqinaku,Vile per qira
  • Zona e brendshme: 510 m²
  • Mbulim zone: 510 m²
  • Zone toke: 279 m²
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Vile per qira ne Rr Mujo Ulqinaku.Organizoet nga 3 kate nga 170m2 ku kati 1 esht i organizuar ambient per zyra dhe 1tualet,kati 2 eshte i organizuar nga 3dhoma 2tualete dhe ambienti kuzhines,kati 3 esht i organizuar nga 4dhoma 2tualete dhe kuzhina.Kati 4 organizoet nga tarrace e shfrytzushme.Vila disponon hapsire per parking.Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • te gjitha dhomat 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 510.00 m²
   • Zone toke 279.00 m²
   • Zone interneti 510.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta