Ju jeni vizitori 4612243

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • IMG_2739
  Full Screen
  • IMG_2739%1/7
  • IMG_2490%2/7
  • IMG_2489%3/7
  • IMG_2488%4/7
  • IMG_2740 (1)%5/7
  • IMG_2486%6/7
  • IMG_2499 (1)%7/7
  1/7
  IMG_2739
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 747
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Babe Rexha prane Kristal 2
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me qira Rr Babe Rexha prane Kristal 2,siperfaqja 100m2 kati 4.Organizoet nga 2dhoma gjumi,kuzhina dhe 1 tualet.Ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes,Ka dhe post parkimi 50E plus.Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta